Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 22. október 2014, Sergej, zajtra Alojzia

Surf.sk Spravodajstvo, Média Časopisy Cestovanie

Cestovanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Cestovanie.

Nájdených: 122 stránok pre Cestovanie

1 2 3 ... ďalšia >>

Venezuela TOP: 3x

Venezuela

Turistický sprievodca juhoamerickým štátom Venezuela. Zaujímavosti o histórii a kultúre, faune, flóre, prírodnom bohatstve, ale prináša aj zaujímavosti a tipy.

https://www.venezuela.sk

Senegal.sk TOP: 3x

Senegal.sk

Virtuálny sprievodca africkou Senegalskou republikou. Obsahuje užitočné rady, návody a tipy na turistiku v Senegali. Informácie o kultúre, histórii, gastronómii, ale aj prírodnom bohatstve - faune a flóre, či pamätihodnostiach.

https://www.senegal.sk

Omán TOP: 3x

Omán

Cestovateľské stránky, zamerané na informácie o Ománe - exotickej krajine arabského polostrova. Objavte kultúru, históriu, ománsku kuchyňu, miestnu faunu a flóru, ale aj pamätihodnosti a turistické atrakcie.

https://www.oman.sk

Mjanmarsko.sk TOP: 3x

Mjanmarsko.sk

Cestopisy z ázijského štátu Mjanmarsko, inak nazývaného aj Barma. Objavte exotiku prírodného bohatstva, histórie, kultúry, miestnej kuchyne a pamätihodností. Cestovateľský sprievodca obsahuje zaujímavé tipy, rady a nápady ako si spríjemniť dovolenku.

https://www.mjanmarsko.sk

Madagaskar.sk TOP: 3x

Madagaskar.sk

Online sprievodca Madagaskarom. Objavte unikátnu madagaskarskú faunu a flóru, ktorej 90 percent nenájdete nikde inde na svete, či tradície, kultúru, históriu, kuchyňu a pamätihodnosti afrického ostrovného štátu Madagaskar.

https://www.madagaskar.sk

Keňa - safari a dovolenka TOP: 3x

Keňa - safari a dovolenka

Cestopisné stránky o africkom štáte s bohatou faunou, flórou, históriou, kultúrou a tradíciami. Online sprievodca dovolenkou v jednej z najatraktívnejších krajín čierneho kontinentu.

https://www.kena.sk

Jamajka TOP: 3x

Jamajka

Sprievodca návštevou karibského ostrovného štátu Jamajka. História, kultúra, fauna, flóra a pamätihodnosti Jamajky.

https://www.jamajka.sk

Etiópia.sk TOP: 3x

Etiópia.sk

Sprievodca krajinou čierneho kontinentu - Etiópiou. Dovolenkové a cestovateľské rady, tipy a návody. Kultúra, história, gastronómia, tradície, zvyky, pamätihodnosti a turistické destinácie, ale i etiópska fauna a flóra.

https://www.etiopia.sk

Peru TOP: 3x

Peru

Informačný sprievodca juhoamerickým štátom Peru. Zaujímavosti o turistických cieľoch, histórii, kultúre, gastronómii, miestnej faune a flóre, ale aj zaujímavosti a inšpirácie.

https://www.peru.sk

Dovolenka na výletnej lodi TOP: 3x

Dovolenka na výletnej lodi

Sprievodca pri plánovaní dovolenky na výletnej lodi. Praktické informácie o výletných plavbách, osobné skúsenosti, tipy a rady ako nájsť tú pravú okružnú plavbu, ako si vybrať kajutu, nápojový balíček, na čo si treba dať pozor, odpovede na ďalšie otázky a diskusia.

www.dovolenka-na-lodi.sk