Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 22. október 2014, Sergej, zajtra Alojzia

Surf.sk Spravodajstvo, Média Nakladateľstvá, Vydavateľstvá

Nakladateľstvá, Vydavateľstvá

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Nakladateľstvá, Vydavateľstvá.

Nájdených: 17 stránok pre Nakladateľstvá, Vydavateľstvá

1 2

VIAkniha.sk - predaj kníh, študentských prác a skrípt TOP: 158x

VIAkniha.sk - predaj kníh, študentských prác a skrípt

Predaj kníh, študentských prác a skrípt v digitálnej a printovej podobe. Vydavateľstvo pre mladých ale aj pokročilých autorov s možnosťou nižšieho počtu výtlačkov.

www.viakniha.sk

Toptrendy.sk - top trendy v bývaní

Toptrendy.sk - top trendy v bývaní

Top trendy v bývaní, časopis o najmodernejších trendoch v bývaní. Top trendy v bývaní stavajú na profesionálnom prístupe k bývaniu,na novinkách lídrov jednotlivých sekcií trhu,na kvalitných materiáloch,prevratných technológiách a originalite riešení.

www.toptrendy.sk

KT.sk - Komárňanské tlačiarne

KT.sk - Komárňanské tlačiarne

K. T. spol. s r. o., tlačiareň s výrobným programom rotačná heatsetová ofsetová tlač. Známa výrobou špecifického profilu tlačiarenských produktov, jadro ktorých tvoria noviny, časopisy, magazíny, katalógy, prospekty, letáky a informačné brožúry.

www.kt.sk

Don Bosco.sk - vydavateľstvo Don Bosco

Don Bosco.sk - vydavateľstvo Don Bosco

Vydavateľstvo predovšetkým kresťanskej literatúry a časopisov. Internetový obchod, vlastná distribučná spoločnosť, DTP a audio-vizuálne štúdio.

www.donbosco.sk

BESTSELER

BESTSELER

V našom vydavateľstve BESTSELER milujeme knihy. A preto pre nás nie je dôležitá kvantita, ale kvalita. Rukopisy pre vás starostlivo vyberáme tak, aby sme každý mesiac priniesli jednu čerstvú a sviežu novinku.

www.bestseler.sk

Vydavateľstvo Slovenský Spisovateľ

Vydavateľstvo Slovenský Spisovateľ

Oficiálne stránky slovenského vydavateľstva Slovenský spisovateľ, prehľad portfólia, vydávaných titulov ako aj noviniek z prostredia vydávaných kníh.

slovenskyspisovatel.sk

Vydavateľstvo Riga

Vydavateľstvo Riga

Vydavateľstvo s vkusom a pochopením aj pre začínajúcich autorov. Náš koncept umožňuje publikovanie kníh aj v nízkom náklade a tiež vydávanie e-kníh.

www.vydavatelstvoriga.sk

Reklamná agentúra

Reklamná agentúra

Výroba reklamy, reklama, reklamné premety,vydavateľstvo, polep áut, vizitky, bilboardy, pelep výkladov, ofsetová a rotačná tlač, samolepky, tričká, reklama na automobily a výklady, informačné systémy, veľkoplošná tlač, grafické práce, digitálna tlač.

foreko.sk

Moderný byt najlepšie stránky Vašeho bývania

Moderný byt najlepšie stránky Vašeho bývania

Prestižní internetový magazín, který chápe bydlení a interiérový design v širších souvislostech jako součást životního stylu. Sleduje trendy, nabízí inspiraci, odkrývá intimitu bydlení i vkus slavných a hledá názory odborníka.

www.modernibyt.cz

Dr. Press - spoločne tvoríme príbeh úspešných

Dr. Press - spoločne tvoríme príbeh úspešných

Dr.Press je mladé, progresívne, rýchlo sa rozvíjajúce vydavateľstvo, ktoré prináša na náš trh nové odborné periodikum z oblasti práva a legislatívy.

www.drpress.sk