Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je utorok, 18. november 2014, Eugen, zajtra Alžbeta

Surf.sk Spravodajstvo, Média Spoločenské akcie

Spoločenské akcie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Spoločenské akcie.

Nájdených: 32 stránok pre Spoločenské akcie

1 2 3

Spoločenské šaty Online - šaty na významnú príležitosť

Spoločenské šaty Online - šaty na významnú príležitosť

Potrebujete šaty na ples, šaty na stužkovú, šaty na svadbu alebo iné spoločenské šaty? Prečo sú na internete krajšie šaty a za lepšie ceny? Nájdite všetky informácie na stránke spoločenské šaty online.

www.spolocenske-saty-online.sk

MaxDecor - aranžérske práce pre váš sviatočný deň

MaxDecor - aranžérske práce pre váš sviatočný deň

Zabezpečíme vám dekoračnú výzdobu interiéru, stolov a stoličiek na svadby, rodinné oslavy, spoločenské podujatia a firemné večierky.

www.maxdecor.presov.biz

Bombing

Bombing

Portál BOMBING sa orientuje na milovníkov hudby, umenia a kultúry. Žije slovenskými kultúrnymi podujatiami, z ktorých prináša reportáže, doplnené o zaujímavosti a aktuality z hudobného a kultúrneho života.

bombing.eu

Gulášové akcie, podujatia, festivaly, jarmoky

Gulášové akcie, podujatia, festivaly, jarmoky

Podujatia, festivaly, jarmoky, vínobrania, gurmánske akcie, súťaže vo varení a hlavne dobrú náladu a zábavu, to všetko najdete na našom portály. Organizátori podujatí, pridávajte Vaše akcie a podujatia, je to zdarma.

www.gulasoveakcie.sk

Kresťanský portál.sk

Kresťanský portál.sk

Slovenský kresťanský portál ponúka na svojich stránkach spravodajstvo s kresťanského diania na slovensku i v zahraničí, kresťanské podujatia, recenzie kníh a mnoho zaujímavostí.

www.krestanskyportal.sk

Ozvučenie podujatí -  Variasound

Ozvučenie podujatí - Variasound

Spoločnosť zaoberajúca sa technickým zabezpečovaním pódiových vystúpení, ozvučovaním a osvetlovaním interiérov a exteriérov pri vystupovaniach a spoločenských akciách, firemných eventov.

www.variasound.sk

PartyMenu.eu

PartyMenu.eu

Náš portál PartyMenu Vám ponúka informácie o udalostiach, kultúrnych podujatiach, akciách a o spoločenskom živote v okolí. Všetko je kvalitne a prehľadne uložené na jednom mieste, vrátane fotiek, komentárov a hodnotení.

www.partymenu.eu

Spoločenské-šaty.blogspot.com - spoločenské šaty

Spoločenské-šaty.blogspot.com - spoločenské šaty

Aké šaty zvoliť na slávnostnú spoločenskú udalosť. Aké sú aktuálne trendy spoločenských šiat, šiat na večierok, denných spoločenských šiat, kokteilových šiat, aký zvoliť materiál šiat a iné užitočné informácie.

www.spolocenske-saty.blogspot.com

Firemni-akce.cz - firemné a skupinové akcie na kľúč

Firemni-akce.cz - firemné a skupinové akcie na kľúč

Régio Travel and Business Service pre vás na južnej Morave zaistí kompletné služby pre firemné a skupinové akcie. Ubytovanie, školenie, prezentácie; seminárne služby, športové, relaxačné, kultúrne a poznávacie programy, návštevy vínnych pivníc.

www.firemni-akce.cz

Profesionálny slovenský DJ Mike

Profesionálny slovenský DJ Mike

Profesionálny slovenský DJ Mike je moderátor a dj s viac ako 10 ročnou praxou na rôznych podujatiach (svadba, ples, stužková slávnosť, firemná akcia, party, diskotéka, festival či mestská slávnosť). Počas svojho pôsobenia účinkoval s umelcami.

djmike.sk