Športové spravodajstvo

Vyhľadávač, katalóg firiem. Denne aktualizované informácie zo sveta, z domova, zahraničné, domáce spravodajstvo, správy zo športu. Kurzový lístok, program kín, súťaže, burza automobilov, ponuka práce, ponuka nehnuteľností. Aktuálny stav počasia.

http://www.server.sk/

Denne množstvo nových serióznych správ.

http://spravy.megaportal.sk/

Vzájomné tenisové zápasy, bilancie hráčov, live výsledky z tenisu a stávkové kurzy.

http://www.tenisportal.cz/

Bicykle Lust, internetový obchod, možnosť nákupu na splátky. Ponúkame cestné bicykle, freeride bicykle, horské, krosové, touringové, detské, dirt streetové a bmx bicykle. Aj pre vás máme ten správny bicykel.

http://www.bicykle.info/

Regionálne spravodajstvo z miest a obcí Hnúšťa, Tisovec, Revúca, Klenovec, Kokava nad Rimavicou, Klenovec, Hrachovo, Jelšava a Muráň. Denne aktualizované správy z kultúry a športu.

http://www.echoviny.sk/

Výsledkový servis, videá a fotky zo zápasov na jednom webe.

http://sport.mzona.eu/

Novinky zo sveta futbalu. Tabuľka, rozpis zápasov a výsledky anglickej, španielskej, nemeckej a talianskej ligy. Liga Majstrov, Európska liga a Majstrovstvá Európy 2012.

http://futbal.6f.sk/

Prvé a jediné športové rádio na Slovensku.

http://www.hornetradio.fm/

Špecializovaný portál zameraný na spravodajstvo z najsledovanejších odvetví športu.

http://www.sporty-online.cz/

Numberczech sportmagazin, Number cz je magazín zaměřený na sportovní fotografie, reportáže, sportovní reportáže, kreativní fotografie, světový sport, zajímavosti a sportovní kreslený humor.

http://www.numberczech.cz/

Zaujímavosti z domova ale aj zo sveta bojových športov. Prinášame Vám aktuálne novinky z akcii, fotografie, zaujímavé súťaže a iné. Na magazíne ProFighters sa dozviete výhody a nevýhody produktov,ktoré si môžete zakúpiť na e-shope www.profighters.sk

http://www.profightersmagazine.eu/

Špeciálny športový magazín od fanúšikov pre fanúšikov. Prinášame športové pikošky, zaujímavosti, kuriozity, rebríčky, videá, rekordy či vtipy. Pozrite sa na svet športu originálnym pohľadom.

http://www.sportovky.sk/

Cvič efektivně! Cvič Tabata! Trénink, který tě rychle dostane do formy. Získej sílu, vytrvalost a rychlost. Sniž tuk, naber svaly, tvaruj tělo.

http://www.tabataworkout.cz/