Informačné servery

Internetový časopis, kde nájdete informácie z oblasti slovenské domény Sk, doména, registrácia domén a mnoho ďalšieho.

http://domena.domeny-sk.sk/

Portál eDotacie.sk je prvou komplexnou databázou všetkých dotácií dostupných na Slovensku z fondov EU a ďalších dotačných zdrojov s každodennou aktualizáciou. Ponúka možnosť jednoduchého overenia, či pre Váš projektový zámer existuje vhodná dotácia.

http://www.edotacie.sk/

Porada je stránka kde si navzájom radíme, pomáhame a vymieňame skúsenosti v zmysle hesla Spolu vieme viac vyriešime každý problém.

http://www.porada.sk/

Sprievodca cestovateľa. Informácie o krajinách sveta - víza, pasy, ambasády, mapy, ubytovanie, letenky, cestovné lístky, zájazdy, pamiatky, hrady, zámky, počasie, kurzy, tipy na výlety, reportáže, cestopisy a mnohé ďalšie.

http://www.bongobongo.cz/

Taxi služby v Bratislave, kompletný zoznam s komplexnými informáciami ako sú kontakty, aktuálne ceny, špecifické služby, stanovíštia a iné dôležité informácie.

http://taxi.trek.sk/

Mestský informačný portál Vám prináša aktuálne a užitočné informácie z Nitry a okolia - katalóg firiem, zoznam inštitúcií, spravodajstvo,informácie z kultúry a športu, interaktívnu mapu mesta, on-line burzu, portály kariéra, reality a mnohé ďalšie.

http://www.mojanitra.sk/

Portál návodov, ktorý ponúka možnosť bezplatne sa dozvedieť prakticky čokoľvek - ako zbaliť dievča, alebo ako sa stať policajtom.

http://howtodo.sk/

Izrael a Palestina - história, spravodajstvo, osobnosti, dokumenty, zaujímavosti, cestovanie a fotogaléria.

http://www.izraelapalestina.cz/

Letáky, akciové letáky hypermarketov, supermarketov a obchodných reťazcov na Slovensku.

http://letaky.topshopping.sk/

Na webe testvysavacov.sk nájdete zá kladné informácie o robotických vysávačoch ako aj recenzie našej redakcie a hodnotenia vysávačov od našich čitateľov.

http://www.testvysavacov.sk/

Hľadáte smerovacie čísla pošty, respektíve PSČ? Hľadajte rýchlo v prehľadnom zozname PSČ SR. Získajte poštové smerovacie číslo podľa obce, mesta či ulice alebo naopak.

http://www.smerovacie-cisla-posty.sk/

V prípade, že potrebujete vedieť aktuálnu cenu liekov sme tu práve pre vás - prezrite si ceny všetkych liekov na našich stránkach.

http://www.cenyliekov.sk/

IT Dům. internetový magazín na téma: inteligentní dům, chytrý dům, automatizovaná domácnost.

http://www.itdum.cz/

Informačná stránka, ktorá sa venuje farbám do tlačiarne. Prečítajte si čo je toner, cartridge. Prípadne si nechajte poradiť ako vybrať správnu tlačiareň.

http://www.farbydotlaciarne.com/