Regionálne spravodajstvo

Pardubice, zoznam obchodov, informácie o obchodoch, kultúra, kiná, divadlá, koncerty, Pardubický kraj, denné menu, cestovné poriadky MHD.

http://www.pardubickeobchody.cz/

Hradec Králové, zoznam obchodov, informácie o obchodoch, kultúra, kiná, divadlá, koncerty, Královehradecký kraj, denne menu, cestovné poriadky MHD.

http://www.hradeckeobchody.cz/

Kritický občiansky mesačník - monitoring a watchdog samosprávy v Bratislave - Rači. Nápady a inšpirácie pre lepšiu informovanosť občanov a vyššiu transparentnosť. Podnety, ako sa občan môže zapojiť verejného života. Vydáva Aliancia Fair-play.

http://www.fair-play.sk/vraci/

Internetové noviny občianskeho združenia Genius loci s regionálnou, ale aj rôznorodou tématikou.

http://www.pramen.info/

Prešovské internetové správy - aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne.

http://www.pis.sk/

Záhorák - regionálny server pre Záhorie, server obsahuje elektronickú verziu regionálnych novín Záhorák, inzertný server s možnosťou pridania inzercie zdarma.

http://www.zahorak.sk/

Moravskoslezský informačný servis pre občanov, firmy a úrady.

http://www.solokapr.cz/

Informačný portál mestskej časti Albinov v Sečovciach - história, súčasnosť, aktuality z obce a mnoho zaujímavostí z regiónu.

http://albinov.webnode.sk/

Bleskové informácie z domova i zo sveta. Správy z oblastí ekonomiky, športu, kultúry, automagazínu, vedy a techniky. Predpoveď počasia, horoskopy, TV program a kurzový lístok.

http://www.plusky.sk/

Portál, ktorý ponúka nezaujatý pohľad na dianie v meste Senec. Necenzurované názory a kritický pohľad na zle regulovanú výstavbu a mnohé iné problémy, ktoré trápia, alebo by mali trápiť všetkých obyvateľov Senca.

http://senecnahlas.sk/

Sídlisková internetová stránka. Prináša informácie o dianí na sídlisku Hokejka v Seredi.

http://www.hokejkasered.tym.sk/

Nezávislý informačný a kultúrny portál o Nových Zámkoch a jeho okolí. Čerstvé obedové menu reštauračných zariadení v meste a program kultúrnych podujatí.

http://www.ezamky.sk/

Informácie na nezaplatenie v regiónoch Žilina, Turiec, Liptov, Banská Bystrica a Orava. Články, pozvánky na kultúrne podujatia, počasie a doprava, ale aj Vaše vyjadrenia a tipy. Telegraf-y sú aj noviny raz za mesiac zadarmo do Vašej schránky.

http://www.telegraf.sk/