Spoločenské akcie

Stránka o modernej gastronómii pri usporadúvaní slávnostných akcií. Svadobné menu, rodinné, firemné večierky, párty, catering.

http://www.rauty.estranky.cz/

Hudobná produkcia pre všetky príležitosti, svadby. Plesy. Verejné a podnikové spoločenské podujatia. Závavy. Stužkové.

http://www.elektrocas.sk/

Zabezpečíme kvalitné preklady, skúsených tlmočníkov a aj do 24 hodín. Naučíme vás cudzie jazyky. Zorganizujeme spoločenské akcie vrátane upratovacieho servisu.

http://www.celebrio.eu/

Sound promotion, s.r.o. – profesionálne ozvučenie a osvetlenie kultúrno-spoločenských podujatí, firemných, športových a promo akcií, módnych prehliadok, výstavy a školení. Prenájom svetelnej, zvukovej a projekčnej techniky a stavba pódií.

http://soundpromotion.sk/

Aké šaty zvoliť na slávnostnú spoločenskú udalosť. Aké sú aktuálne trendy spoločenských šiat, šiat na večierok, denných spoločenských šiat, kokteilových šiat, aký zvoliť materiál šiat a iné užitočné informácie.

http://www.spolocenske-saty.blogspot.com/

Potrebujete šaty na ples, šaty na stužkovú, šaty na svadbu alebo iné spoločenské šaty? Prečo sú na internete krajšie šaty a za lepšie ceny? Nájdite všetky informácie na stránke spoločenské šaty online.

http://www.spolocenske-saty-online.sk/

Primestyle s.r.o. - elegantné, romantické a extravagantné svadobné a spoločenské šaty, korzety, sukne, kabátiky, závoje, náhrdelníky a rukavičky od renomovaných výrobcov.

http://www.primestyle.sk/

Spravodajsko-spoločenský portál pre mesto Levice a okolie.

http://www.leviceonline.sk/

Stránka skupiny ohňovej a uv show. Ponúkame show presne podľa vašich predstáv.

http://www.fireshow.sk/

Voľnočasové občianske združenie Žijem hudbou ponúka krúžky pre mládež a dorast, tvorivé dielničky a cvičenia a organizuje kultúrno-spoločenské podujatia, či deň tanca.

http://www.zijemhudbou.info/

Zľavy na každý deň na jednom mieste. Zlacnené služby, tovar a dovolenky až na 90%. Zľavy môžete kúpiť ako darček vždy výhodne a pohodlne.

http://www.tipnazlavy.sk/

Ponúkame kompletné služby v oblasti Hostess a model agency na vysokej úrovni pre spoločenské, športové a promotion akcie, výstavy, veľtrhy, konferencie, kongresy. Profesionálne modelky, modely a hostesky, hovorí svetovými jazykmi.

http://hostesky-modelky.cz/

Slovenský kresťanský portál ponúka na svojich stránkach spravodajstvo s kresťanského diania na slovensku i v zahraničí, kresťanské podujatia, recenzie kníh a mnoho zaujímavostí.

http://www.krestanskyportal.sk/

Podujatia, festivaly, jarmoky, vínobrania, gurmánske akcie, súťaže vo varení a hlavne dobrú náladu a zábavu, to všetko najdete na našom portály. Organizátori podujatí, pridávajte Vaše akcie a podujatia, je to zdarma.

http://www.gulasoveakcie.sk/